Výklad z karet – po telefonu

Objednávejte na naveena@seznam.cz, zašlu Vám pokyny pro platbu. Po uhrazení částky na účet se domluvíme na termínu a přesném čase výkladu a zašlu Vám telefonní kontakt na Vámi vybraný telefon (pevná linka – O2 nebo mobilní telefon – Vodafone).

Cena: 20 Kč/min

Minimální délka hovoru – 10min

Maximální délka hovoru – 60min

Pomocí výkladu z karet Vám zodpovím všechny otázky, které máte, odhalím tajemství Vaší duše i praktické informace na Vaší životní cestě. Vykládám na oblasti vztahů, lásky, partnerství, na oblast finanční, pracovní, čtu informace ohledně Vaší vitality, zdraví a životní energie. Dívám se do blízké i vzdálenější budoucnosti na události, které Vás čekají. Přečtu Vám z karet výzvy, které máte zvládnout i hrozby a potíže, kterých se máte vyvarovat. Karty často upozorňují na nehody, úrazy nebo náhlé zdravotní potíže a pomocí výkladu se můžete vyvarovat podobných událostí.

Karty jsou pomocníkem na cestě životem, upozorňují, ohledně čeho být obezřetní, na co zaměřit své síly a jakou cestu zvolit k úspěchu…

Informace přečtené z karet jsou často velmi cenným zdrojem příznivých změn v životě.

Mí klienti se často vracejí, potvrzují mi správnost informací a často děkují za varování, kterých se jim dostalo, a bez nichž by řešili velké obtíže a problémy.

K výkladům používám Osho Zen Tarot a karty Lenormand. Příležitostně doplňuji afirmačními či andělskými kartami.

Pomocí Tarotu nahlédnu do Vaší duše a přečtu Vám, jaké jsou momentálně Vaše energie, jaké je Vaše rozpoložení, jak působíte na lidi kolem sebe, co se děje uvnitř Vás a jakým směrem se ubírá Vaše psychika, náhled na vývoj.

Pomocí vykládacích karet Lenormand se podívám na Vaši budoucnost, události v oblasti zdraví, lásky, financí, kariéry.

Po mém výkladu můžete klást jakékoliv otázky z různých oblastí žití a rozkryjeme neviditelné vlivy odrážející se ve Vašich životech.

Těším se na Vás
Vaše kartářka Naveena