Energetická diagnostika čaker

Energetická diagnostika čaker automatickou kresbou e-mailem + 21 denní proces léčení a odblokování (terapie na dálku působením léčivé energie a pyramidální energie)

Vyhotovím a zašlu na e-mail diagnostiku vašich čaker (1. – 7. čakra) s podrobným popisem bloků či případných patologií, s návrhem způsobu čištění, s doporučením drahých kamenů, přírodních esenciálních olejů, barevné terapie a vhodných meditačních či energetických technik. Dále je zde zahrnuto 21 denní léčení na dálku působením energií (vhodný energetický systém vyberu dle vašich potíží) a působením jemné, léčivé pyramidální energie. Spolu s diagnostikou obdržíte doporučení, jak máte postupovat při léčení a tím se vědomě účastnit tohoto procesu.

V objednávce na tuto službu uveďte své jméno, celé datum narození a můžete i případné fyzické potíže, které momentálně řešíte (má diagnostika bude ucelenější v hledání příčin vašeho stavu), taktéž e-mailovou adresu, na kterou bude vypracovaná diagnostika zaslána.

Po obdržení objednávky vám zašlu podmínky platby a po připsání na účet vám diagnostiku vypracuji a zašlu co nejdříve (obvyklá doba do 10 dnů), dle množství objednávek, které momentálně budu vyřizovat.

Cena: 1.200 Kč