Profil

naveenaNarodila jsem se ve znamení Střelce s ascendentem ve Štíru roku 1968 v severních Čechách. Do Holešova jsem se přestěhovala v roce 2004. Ezoterice se profesionálně věnuji od roku 2000.

Duchovní jméno Naveena Sambodhi jsem obdržela z indického ašrámu a v překladu znamená Nové Osvícení. Pod tímto jménem pracuji a tvořím zejména v duchovní a ezoterické oblasti.

Prošla jsem mnohými zasvěceními: jsem Mistr Reiki učitel (Usui shiki Ryoho), Mistr systému Shamballa 12D, dále mám zasvěcení do těchto energií: Merlin, Sv. Hildegarda, Imara Reiki, Reiki Roh hojnosti, Lu – sing, Athénin paprsek moudrosti, Bohyně Pelé, Léčení z říše víl, Abundie, Zovirah…

Studovala jsem 3 roky Tradiční čínskou medicínu – obor fytoterapie, u Československé SinoBiologické společnosti Praha.

Mou doménou je výklad z karet, numerologie, karmalogie a automatická kresba. Mám certifikát grafologa. Pořádám kurzy na rozvoj osobnosti, kde vyučuji numerologii, automatickou kresbu, výklad z tarotových karet, práci s kyvadlem a psychokinezi, dále harmonizující cvičení čchi-kung „Osm brokátů“. Vedu kurzy meditačních technik a zpívání manter.

Na poli tvůrčím se zabývám malbou energetických léčivých obrazů na pravé hedvábí. Za sebou mám několik výstav zejména v Holešově a Vizovicích.

Pravidelně přispívám svými články s duchovní tématikou do místního holešovského čtvrtletníku – časopisu Herold (viz Články). Taktéž již tradičně píši roční předpovědi publikované tamtéž.

V roce 2012 jsem poskytovala služby v ezoterické poradně na TV Barrandov.