Předpovědi na rok 2016 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zásadní oblastí bude zdraví, pokud potřebujete, udělejte něco se svou váhou, žijte zdravě, nepodceňujte prevenci. Naučte se odpočívat a relaxovat. Je čas vzdělávat se, absolvujte semináře, či sami přednášejte. Dařit se bude Beranům, kteří se pohybují ve vzdělávání, psaní, přednášení, vydávání knih. Také těm, kteří se uplatňují v esoterice, víře. Udělejte si pořádek s lidmi kolem sebe, učte se s nimi vycházet. Ve druhé polovině roku budete řešit vztahy, nezadaní mohou potkat partnera. Pečlivost věnujte uzavíraným smlouvám, zejména ohledně investic a financí, budou mít dopad na vaši budoucnost.

Býk (20. 4. – 21. 5.)

Hlavním tématem budou finance a majetek. Budete přemýšlet o investicích, hájit si svůj majetek i svůj osobní prostor. Do popředí se dostane majetek, který máte s někým, případně dědictví či rodinný majetek. Nikomu nic nepůjčujte. Můžete řešit určité platby jako alimenty, či splátky. Pokud podnikáte, změňte hospodaření. Dařit se bude Býkům zemědělcům. V druhé polovině roku se zaměřte na partnerství, máte možnost potkat lásku či zplodit potomka. Také se bude dařit Býkům pracujícím v zábavním odvětví (restaurace, umění, zábava), ve službách, či s mládeží. Opatrujte své zdraví a to zejména nos, hrdlo, hlasivky a uši. Nepodceňujte žádné nachlazení!

Blíženci (21. 5. – 22. 6.)

Důležité budou pro vás rodinné vazby a to zejména týkající se žen vašeho rodu. Také se budete více zabývat svými potomky. Dávejte si pozor na to, co říkáte, píšete. Ze začátku roku můžete mít pocit, že se vše brzdí, zpomaluje. Nezapomeňte si zálohovat svá data z PC, mobilu. Dařit se bude Blížencům vystupujícím na veřejnosti, těm, kteří pracují s dětmi, pedagogům. Přehodnoťte si, s kým budete spolupracovat, objeví se vám noví spolupracovníci, noví obchodní partneři, či nová pracovní místa. Ve druhé polovině roku můžete předvést svou kreativitu a originální nápady. Partnerské vztahy se buď upevní, nebo zaniknou a vzniknou nové.

Rak (22. 6. – 23. 7.)

Hlavním tématem je zdraví a práce na svém těle. Pamatujte – když duše strádá, strádá i tělo. Opečovávejte své trávení, trávicí orgány a nerozčilujte se, nepodporujte u sebe depresivní nálady! Pozor na nezdravý životní styl. Udržujte dobré rodinné vazby a hlídejte si vztahy se ženami. Rak, který má spokojené rodinné zázemí, má velké šance na úspěch. Ti, kdo pracují ve službách, budou mít velké úspěchy. Hlídejte si finance a začněte realizovat své plány na zlepšení bydlení. Postavte základy nového, či vylepšete stávající. Buďte dobrým pokladníkem, hlídejte si své finance.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Čeká vás pracovní úspěch, který už započal minulý rok. Rozjeďte nový projekt, tvořte. Odměna bude vyšší a začnete přemýšlet o investování. Je třeba se zviditelnit, neváhejte investovat do reklamy. Lvi, kteří nejsou na správné cestě, či jsou pohodlní, budou mít potíže se prosadit! Ti, kdo touží po dítěti, na tomto zapracují a ti, kteří jsou již obdařeni dětskou společností, budou řešit hranice a pravidla rodič – dítě. Hlídejte si svůj vztah k alkoholu. Můžete si koupit nové auto nebo si udělat řidičský průkaz. Tento rok přijde zkouška, jak se snášíte s rodinnými příslušníky. Budujte si kvalitní vztahy.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Naučte se více prosazovat a nežijte minulostí. Skromnost není nyní na pořadu dne! Kdo málo žádá, ten málo dostane! Do života vám vstupují noví lidé, využijte toho a zapracujte na osobním růstu – budete odměněni. Začnete vydělávat peníze i jiným způsobem než dříve. Budete přemýšlet o investicích. Pohlídejte si dobré vztahy s ženami z vaší blízkosti, s jednou z nich budete mít starosti. Pečujte o své tělo, co takhle pohyb a zdravé stravování? Můžete se věnovat přestavbě svého bydlení, změny jsou nastartovány z minulého roku. Nezapomeňte, že okolí se k vám bude chovat jen tak, jak mu to dovolíte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátek roku může býti náročnější, nepropadejte depresivním náladám a nesnažte se měnit lidi kolem sebe. Pokud nejste spokojeni, tak změňte sebe. Je třeba, abyste ukázali světu, co chcete, okolí to neví, když jim to neřeknete. Věnujte se své rodině, někdo vám přidělá starosti, zaměřte pozornost na své sourozence a také na své předky. Jak žili a jak jednali, je možné, že opakujete téma života jednoho z nich. Vycházejte dobře s úřady, arogance se nevyplatí. Hlídejte si zdraví, odpočívejte zejména v první polovině roku. V druhé polovině máte možnost nových začátků a od září se vám začne dařit. Můžete mít novou práci, či rozvíjet stávající oblast pracovní. Pozor na přibírání na váze! Cvičte, omezte jídlo a vydržte!

Štír (23. 10. – 22. 11.)

V první polovině roku máte možnost se prosadit, ovšem musíte pro to něco udělat. Se založenýma rukama to nepůjde. Tento rok je vhodný k nákupům a prodeji. Udělejte si pořádek ve vztazích. Nějaké tajemství vám zkomplikuje život, něco se na vás provalí! Budete nápomocni někomu z rodiny, bude mít zdravotní nebo psychický problém. Nepůjčujte si a ani vy nikomu nepůjčujte. Dořešte si všechny nedoplatky či resty na úřadech, jinak vás v druhé polovině roku čekají nepříjemnosti.

Střelec (22. 11. – 22. 12.)

Čeká vás změnový rok, je třeba změnit myšlení, způsob práce, případně i svůj život. Ukončíte určité závazky z minulosti a je třeba vykročit do nové oblasti. V první polovině roku se zaměříte na svou kariéru, postup v ní. Kolem vás se budou pohybovat noví lidé. V partnerství se mnohé dořeší a bude třeba ustanovit nová pravidla. Nežijte v iluzích a snažte se vnímat realitu a také na ni adekvátně reagovat. Dopřejte svobodu nejen sobě, ale i svému okolí. Tento rok si vás všimne někdo důležitý. Je vhodné se učit cizí jazyk. Usmívejte se, úsměv otvírá mnohé dveře.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tématem bude vzdělávání, učení, ale i poslouchání své intuice, co vlastně chcete. Pokud to nebudete vědět, budete přešlapovat na místě a nadávat na všechny kolem, že můžou za vaši stagnaci. Je třeba odstranit nevyhovující situace a nevyhovující lidi kolem sebe. Svůj čas věnujte kvalitním lidem. Ve vztazích můžete prožívat pocity osamocení. Nekritizujte, ale chvalte. Tento rok se objeví nějaké tajemství, něco se dozvíte. Bude se dařit těm, kteří se pohybují v oblasti vzdělávání, kde jsou knihy, kde se píše, mluví. Dalším tématem tohoto roku je zahraničí, cizinec nebo cizí firma – v oblastech na toto zaměřených by se vám mělo dařit. V druhé polovině roku čeká kariérní postup ty, jež se učí cizím jazykům.

Vodnář (20. 1. – 19. 2.)

Budete potkávat lidi z minulosti nebo minulých životů, můžete řešit předky, kteří již nežijí a ti vám pošlou nějaké poselství. Vhodné bude cestování a kontakt se zahraničím, cizincem nebo cizí firmou. Vhodná doba pro výlet na lodi, voda má na vás příznivý vliv. Věnujte se vzdělávání, absolvujte nějaký kurz nebo přednášku, hodně čtěte, případně něco napište. Ve druhé polovině roku budete řešit něco kolem úřadů a také bydlení. Budete řešit finance, majetkové věci (alimenty, spoluvlastnictví), zkontrolujte si, zda máte vše poplaceno. Ti, kteří se věnují esoterice a duchovnu prožijí rozmach. Radikálně se vám změní vaše okolí a tak buďte připraveni a pracujte na sobě.

Ryby (19. 2. – 21. 3.)

Tento rok máte možnost se posunout, pokud nevíte, co chcete, popřemýšlejte a vytvořte si plán. Ti, co nevědí, co chtějí, nic nedostanou. Budete řešit vztahy, partnerské i pracovní. Pokud se ve vztahu nudíte, dejte pozor na nevěru, přivodíte si jen zklamání. Dávejte si pozor na smlouvy a obchodní partnery. Ryby, které se pohybují ve zdravotnictví nebo v uměleckém směru budou mít úspěch. Bude vhodný čas udělat si pořádky ve smlouvách a účtech. Zaměřte se na své zdraví, zejména na začátku roku, pozor na virózy.

 

Všem čtenářům přeji do dalšího roku spokojenou Duši a šťastné Srdce, plňte si své sny, obklopujte se kvalitními lidmi a vítejte nové možnosti

s úctou a láskou předpovědi sepsala

Naveena – Gabriela Holčáková

holešovská kartářka