Předpovědi na rok 2015 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Předpovědi na rok 2015 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Co jste započali v minulém roce, bude postupně nést plody, sladké nebo trpké, dle vašich dřívějších dobrých či špatných rozhodnutí. Tento rok vás čeká setkání s cizincem, cizí kulturou či cesta do ciziny. Buďte opatrní při dodržování pravidel a zákonů. Vhodný rok na studium, zvyšování vzdělání i pořádání kurzů, přijdou nové nápady, inspirace a možnosti pustit se do nových projektů. V oblasti zdraví nutná prevence, zdravý životní styl.

Býk (20. 4. – 21. 5.)

Velmi důležité téma pro vás bude upevňování vztahů s nejbližšími, rodinou, partnerem, dětmi, rodiči nebo sourozenci. Pro nezadané přijdou nové možnosti seznámení, nový sexuální partner i zajímavé erotické zážitky. Udělejte si pořádek ve svém majetku, financích, účetnictví. Prověřte si lidi kolem sebe, kterým půjčujete, či od kterých si půjčujete. V oblasti zdraví je důležité udržovat harmonické vztahy, to se podepíše na vaší psychice a ta zase na vašem fyzickém těle.

Blíženci (21. 5. – 22. 6.)

Čeká vás rok změn, nových začátků, nových příležitostí hlavně v oblasti kariéry. Pokud se potřebujete uplatnit, zaměřte se v první polovině roku na svou propagaci. Budete mít příležitosti cestovat, investujte do auta, udělejte si řidičský průkaz. Ve druhé polovině roku začnete řešit téma bydlení – nové či stávající vylepšovat. V oblasti zdraví je nutností přehodnotit životní styl, lépe zdravěji se začít stravovat, více sportovat, zlepšit spánek.

Rak (22. 6. – 23. 7.)

Tento rok je pro vás rokem služby, budete dělat něco pro někoho. Přehodnoťte si, jací lidé vás obklopují, a vyhýbejte se konfliktním typům. Nepouštějte se do románků na pracovišti. Pohlídejte si své finanční výdaje, vyhodnoťte si jejich potřebnost a důležitost. Plodnost je také důležité téma, můžete zplodit dítě, ale také nový projekt. V oblasti zdraví se zaměřte na prevenci a doléčení starých neduhů, ty se vám budou připomínat chronickými potížemi.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Vaše partnerství projde zkouškou, budou se vám zapalovat lýtka, pokud jste nezadaní, čeká vás nová láska. Můžete plodit děti, mohou se vám rodit vnoučata. Nebo budete plodit – tvořit nová díla, výrobky, projekty. V první polovině roku přijde nová možnost, jak se prosadit. Bude se dařit Lvům, kteří se pohybují kolem zábavy, umělcům a také Lvům spisovatelům. Ve druhé polovině roku budou hlavním tématem peníze, investice a tak neriskujte! V oblasti zdraví se neničte žádnou závislostí a opečovávejte svou páteř.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Důležitým tématem pro vás bude rodina, domov. Budete zlepšovat své bydlení, přestavba či úpravy jsou reálné. Zaměřte svou pozornost na ženy vaší rodiny (maminka, babička, partnerka, dcera), nepotřebují vaši větší pozornost a péči? Lépe kontrolujte své emoce, nálady a pečujte o své vztahy. Ve druhé polovině můžete rozjet nový projekt, zejména v oblasti zdraví, léčení, ale i práci z domova. V oblasti zdraví se můžete zaměřit na zkrášlovací procedury, vhodné je přejít na zdravější stravu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Upevňujte vztahy v rodině, usmiřte se s rozkmotřenými příbuznými, vyjadřujte častěji lásku svým nejbližším. V druhé polovině roku se odkryje nějaké tajemství ohledně vás nebo rodiny. Opatrnost se vyplatí při jednání s úřady, vyřiďte si resty v dokladech, dokumentech. Zaměřte se na vzdělávání, běžte studovat. Učitelům a lektorům se bude dařit. Pečujte o svou psychiku, nepodléhejte smutkům a depresím, učte se na problémy dívat z nadhledu.

Štír (23. 10. – 22. 11.)

Velkou lekcí tohoto roku bude pro vás učení vážit si sám(a) sebe. V první polovině roku vás čeká postup v kariéře, vzdělávejte se, pracujte na sobě. Najdete nový způsob, jak si finančně přilepšit, jak vydělat peníze, ovšem musíte si věřit a učinit kroky ke změně. Změna sama nepřijde! V druhé polovině roku přehodnoťte svá přátelství a lidi kolem sebe, co se za přátele jen vydávají. Dodržujte preventivní prohlídky a opatrujte své ledviny!

Střelec (22. 11. – 22. 12.)

Čeká vás možnost spustit nový projekt, rozšířit stávající vzdělání. Setkáte se s ezoterikou, či vírou, s nějakým filozofickým směrem. V druhé polovině roku je možný kariérní postup, můžete začít podnikat. Úspěšnou oblastí bude nakladatelství, vydavatelství či psaní knih. Dalším tématem bude bydlení – úpravy v něm či stěhování. Pozornost také věnujte svým vztahům a to na všech úrovních. Nefunkční nezůstanou a funkční se upevní. Potřebujete posílit imunitní systém a opatrně na závislosti!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete rekapitulovat, hodnotit a sklízet plody minulých let. To, co jste nezvládli v minulosti, se nyní projeví jako problémové situace. Zamyslete se nad smyslem svého života a odstraňte nevyhovující podmínky. Není vhodný začátek na nové projekty. Tento rok „uklízejte“, udělejte si pořádek mezi lidmi kolem sebe, s kým se stýkáte. Pozor na možnost „skrytých nepřátel“ a važte pečlivě svá slova. Nedopouštějte se pomluv, vrátilo by se vám to. V první polovině roku se zaměřte na pořádek ve svých financích a majetku. Pozor na nevěru – nic se neutají. Čeká vás kontakt s ezoterikou a vírou.

Vodnář (20. 1. – 19. 2.)

Buďte opatrní na půjčování financí, sami si nepůjčujte a prověřujte si lidi kolem sebe. Čeká vás nové pracovní zařazení, noví přátelé, nové smlouvy. V první polovině roku je důležité dodržovat domluvené podmínky v pracovní a finanční oblasti. Nezadaní Vodnáři potkají lásku, budou toužit po sexuálním dobrodružství. Pozor na nezodpovědný přístup. V druhé polovině roku budete jednat s úřady nebo bankami. V oblasti zdraví pozor na úrazy a to zejména v podzimních měsících.

Ryby (19. 2. – 21. 3.)

Můžete měnit bydlení nebo právní podmínky kolem svého bydlení. Budete řešit práci, nutkání najít nový cíl svého snažení, pokud pracujete, zažádejte o povýšení, je vhodná doba. Pokud nemáte jasno, co chcete, budete prožívat „pracovní turismus“. Pracujte na svém vzdělávání. Druhá polovina roku vám může přinést novou lásku nebo nového pracovního partnera. V oblasti zdraví pozor na nevyrovnanou psychiku, léčivě na vás bude působit příroda.

Přeji vám všem do Nového roku 2015 vše nejlepší, pevné zdraví, lásku a ať jste ve správnou dobu na správném místě. Děkuji za vaši přízeň v roce uplynulém a těším se s vámi opět na viděnou při mých přednáškách, výstavách, seminářích nebo akcích v našem krásném městě.

S úctou a láskou předpovědi sepsala
Naveena – Gabriela Holčáková
holešovská kartářka, numeroložka