Milá Miládka a nevěrný příběh (příběh z praxe kartářky)

Paní Miládku znám již delší dobu ze svých akcí, ze svého obchůdku a také z nemnoha sezení u mne, kde řešila povětšinou prospívání svých krásných dvou dětiček. Její manželství bylo spokojené, harmonické a navenek značka ideál. Manžel milující, starající se o ni i o jejich ratolesti s velkou láskou, až by jednomu dojetím ukápla slza.
Jednoho pozdního odpoledne přijela na konzultaci. Dle její objednávky byla účelem preventivní energetická diagnostika dětí a náhled do budoucnosti na její kariéru. Přijela sebevědomá, energicky vyzařující dáma s nádhernou aurou ženskosti, jemnosti a zároveň sebevědomí. Stačil jediný pohled do karet a důvod její změny byl nasnadě. Paní Miládka potkala „toho pravého“, „partnera duše“, „svůj osud“… prostě a jednoduše našla si milence.
„Víte, paní kartářko, prostě to tak je, jsem velmi spokojena. Manžel je hodný, stará se o nás, miluje mne i děti, ale já jsem asi potřebovala určité vzrušení a toho se mi ve vztahu již nedostávalo. Cítím se teď nádherně, milovaná a chtěná a vím, že toto vlastně i prospívá našemu manželství, jsem spokojena…“
Paní Miládka byla v oparu vzrušení z utajené milostné hry, kterou rozehrála. Vznášela se na růžovém obláčku, její argumenty, že si nyní užívá to, co nikdy neměla, její ranný optimismus, že se milenecký vztah, třeba i časem, zhoupne do vážného partnerství a její princ ji odvede i s dětmi na vysněný zámek, postará se o ně a jejich vášeň bude nekonečná, nebylo možné vyvracet.
Ačkoliv mi stačil pohled do karet na vývoj její citové oblasti, na karamboly, které jí to přinese, v momentálním rozpoložení mě nevnímala a neslyšela, co říkám. Opatrně jsem se snažila interpretovat, co jí říkají karty, ale Miládka byla přepojena na jiné frekvenci, na frekvenci iluze, mámení a klamu a nevnímala mé informace. Ano i tohle dělá iluze lásky, zamilovanost a touha, nejen chemické změny v organismu, ale i zastínění rozumových schopností a hlavně možnosti nadhledu na situaci. V kartách jsem vyčetla, že si toto má prožít a že prohlédne i když bolestivě, ale přeci.
Jak šel čas, občas jsem Miládku zahlédla, její kariéra se úspěšně rozvíjela a ona působila jako sebevědomá žena. Jenže všeho do času.
Jednoho krásného podzimního dne seděla milá Miládka opět přede mnou v mé pracovně. Jakoby to byl někdo úplně jiný. Unavené rysy, uplakané oči a v nich se zračící pesimismus a odevzdání.
„Paní kartářko, je mi hrozně, nic nezvládám, ani péči o děti, poslední týden jsem si vzala z práce volno a jen ležím a nejsem schopna vstát a dělat nějakou činnost. O vše se stará manžel, o děti, o mně, o domácnost, co říkají karty, jak to bude se mnou dál?“
Bylo mi paní Miládky líto, ale také jsem věděla, že potřebuje dost rázně „popostrčit“, aby se přestala utápět ve svém žalu po nevydařené realizaci svého růžového nevěrného snu. Milenec byl fajn do té doby, než začala mít paní Miládka nároky a chtěla trochu více, než jen nezávazný sex. Toho se milenec samozřejmě zalekl a nechtěl si komplikovat svůj život. Jejich dohoda, že vztah budou oba brát nezávazně a jen pro své pobavení, vzala za své.
Paní Miládka přestala zvládat svou vnitřní rozpolcenost, vztah k manželovi, vztah k milenci. Od obou chtěla vše naplno, chtěla péči, pozornost a také zpočátku jim toto i oplácela. Vysvětlila jsem jí princip celistvosti, jednoty a to vnitřní i vnější. Pokud bude žít dlouhodobě v nesouladných energiích, které samozřejmě v této situaci má uvnitř sebe, nebude „jednotná“ nebude celistvá a nejednota se vždy projeví disharmonií v psychice nebo fyzickém těle. Při dlouhodobém nesouladu se mohou projevit nemoci nebo psychosomatické potíže. Taktéž si člověk zakládá na velmi slušnou karmickou zátěž, kterou nemusí řešit ihned, ale třeba v daleké budoucnosti…
Mnoho lidí žije tzv. „dvojím životem“ i třeba jen po sexuální stránce. Vztah, který se otevírá mimo oficiální partnerský, zpočátku dává mnoho energie, optimismu, ženy si doplňují energii, která v partnerství vyprchává. Energii obdivu, energii pozornosti, energii lichotek a přitažlivosti. Muži potřebují energii obdivování, vzhlížení a to vše jim dodává sebevědomí. Takže zpočátku vztahu je vše naprosto ideální, nádherné a všichni zúčastnění mají pocit, že vše mají pod kontrolou, vše zvládají a nad vším mají nadhled. Jenže ten se po čase vytrácí a zůstává jen pudová energie a neustálá potřeba být ve střehu, aby se nic neprozradilo. I na tuto aktivitu musí organismus vydávat energii, která poté může chybět a způsobovat únavu.
Paní Miládka pochopila. Po několika proplakaných sezeních se dokázala podívat na svého manžela jinak, s úctou, s láskou a vděčností, že ho má. On, aniž by věděl, co se děje s jeho milovanou ženou, ukázal kvalitní mužskou energii, rozhodnost a aktivitu, kdy bylo třeba postarat se o chod domácnosti a o děti. On věděl, co chce, dokázal nést odpovědnost za svou rodinu a i když se mu manželka psychicky hroutila, neměl v úmyslu odejít a hledat si jinde jednodušší zázemí. Ona měla štěstí, našla muže, který „dozrál v opravdového muže“.
V předvánočním čase jsem potkala celou rodinku pospolu. Energie pospolitosti a láskyplnosti z nich vyzařovala na dálku. Manžel si hrdě vedl svou manželku a děti kolem bezstarostně pobíhaly. Paní Miládka ke svému muži zamilovaně vzhlížela. Jakmile mne uviděla, nenápadným gestem mi zamávala a s rukou na srdci se mírně uklonila, její oči zářily vděčností.
Příběh milé Miládky je jeden z těch, jejichž aktér pochopí a najde správnou cestu. Rozuměj, „správnou cestou“ nemusí býti vracet se do vztahu, ale i třeba nevyhovující vztah opustit a začít řešit další vývoj, ale ne žít ve lži, přetvářce a klamu. Tyto energie jsou vysilující, deprimující a devastující nejen pro toho, kdo podvádí, ale v důsledku i pro celou rodinu, zejména děti. A děti si zaslouží žít v pravdě, jsou to malé „radary“, které vycítí nerovnováhu energií ve vztahu, aniž před nimi rodiče něco řeší. Vycítí napětí, disharmonii a nesoulad mezi rodiči, a pokud toto trvá, často, například svou nemocností, se podvědomě snaží rodiče smířit, dát dohromady. A nezapomeňte, děti máte jen „půjčené shora“, tak je opatrujte s láskou a pokorou.

Milí čtenáři, přeji Vám krásné léto, požehnané dny a více se smějte a nezapomínejte si i hrát, tvořte s hravostí, lehkostí a radostí.

s úctou Vaše holešovská kartářka
Gabriela Holčáková – Naveena
holešovská kartářka, numeroložka