Kartoskopy (výklady z karet) Hvězdných znamení pro rok 2014

Kartoskopy (výklady z karet) Hvězdných znamení pro rok 2014

Berani

prioritou pro vás bude zaměřit pozornost na oblast zdravotní, dbejte prevence a řešení chronických potíží neodkládejte. Svou pozornost upřete na své nejbližší, rodinu, budou potřebovat vaši podporu. S financemi nakládejte velmi opatrně, šetřete, hrozí nečekané výdaje.

Býci

posilujte svou sebedůvěru a sebeoceňování. Čekají vás změny v oblasti lásky a partnerských vztahů, ne vždy vítané, nicméně osvobozující. Opečovávejte svou nervovou soustavu, vhodné jsou relaxační metody, učte se „vypínat hlavu“, eliminujete tím vznik psychosomatických potíží.

Blíženci

zaměřte pozornost na svou finanční situaci, přehodnoťte výdaje a investice, zkroťte své dluhy a nepřerostou vám přes hlavu. Buďte opatrní při cestování. Urovnejte si vztah s rodiči, zejména matkou, již je čas, posilujte rodinné vazby.

Raci

posilujte svou emoční stránku, nenechte se emocemi ovládnout, zamilování „na první pohled“ nemá dlouhodobější perspektivu a zejména u zadaných nevyřeší stávající problémy. Budujte si zázemí, vhodné pro uzavírání nájemních nebo hypotečních smluv za účelem bydlení.

Lvi

přehodnoťte vaše investice, přesuňte finanční úspory, zabráníte tím ztrátám. Nezadaným přijde do cesty láska a možnost trvalého ukotvení i početí potomstva. Zadaní by měli ozdravovat a posilovat rodinné stávající vazby.

Panny

posilujte vědomí své hodnoty, zúročíte práci v minulosti vynaloženou, rozvíjejte svou tvořivost. Cesty budou přínosné, nebraňte se jim. Neposlouchejte notorické pesimisty v jejich názorech – oslabuje to vaši energii.

Váhy

využívejte více svou vyvinutou intuici, zúročíte ji v pracovní oblasti ve formě dobrých nápadů. Opečovávejte svůj kosterní a šlachosvalový systém, klouby a meridián ledvin. Máte příhodné období pro stěhování.

Štíři

zkvalitňujte své komunikační schopnosti, vyhýbejte se nehezkému vyjadřování o druhých a to zejména v práci, důsledky mohou býti neblahé. Posilujte svou bioenergii, předcházejte cíleně únavě, řešte drobné zdravotní potíže vracejícího se charakteru.

Střelci

opatrně na emoční výkyvy a vypouštění ostrých slov, nalezněte svůj střed, tam máte netušený a nevyčerpatelný zdroj energie. Ukončujte neperspektivní a jen přežívající vztahy (partnerské, přátelské i pracovní). Nečekejte pomoc, spolehněte se v první řadě sami na sebe.

Kozorozi

pečujte o své zdraví, zejména o krevní oběh a meridián srdce. Pomozte svým rodičům, zklidněte situaci v širší rodině, vše se dá napravit a uvést v soulad. Zjemňujte své chování, tolerance a pochopení z vaší strany bude třeba.

Vodnáři

posilujte svou životní energii kontaktem s přírodou, opatrujte své tepny a žíly a opatrně na spodní část zad. Uzavřené smlouvy ohledně financí budou pod ochranou, přes to dobře zvažujte. Přehodnoťte vztah s rodiči a dětmi, nehřešte, že je na to dost času.

Ryby

objevte možnosti svého velkého mimosmyslového vnímání, obracíte se k duchovnu – každý svým tichým způsobem. Máte před sebou důležité rozhodnutí a to si vyžádá vnitřní klid, vnímavost a pokoru, poté budete slaviti úspěch. Spolupráce s lékařem bude nezbytná, ale úspěšná.

Pokud budete chtít poradit, podívat se podrobněji na váš osud v roce 2014, objednat se na karetní výklad, rozbor automatickou kresbou nebo numero-karmalogický rozbor, kontaktujte mne na naveena@seznam.cz. Konzultace může být osobní (Holešov), e-mailová, či po telefonu.

Do karet, pro jednotlivá znamení, nahlédla a stručně sepsala:

Naveena – Gabriela Holčáková
holešovská kartářka