Kartoskopy (stručné předpovědi z karet) pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na rok 2013

Kartoskopy (stručné předpovědi z karet) pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na rok 2013

Beran v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): zvýší se komunikativnost, budou zde velmi dobré možnosti v navazování nových přátelství a upevňování v již existujících vztazích, vyřešení problémů s matkou a rozvíjení mateřských citů.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): přílišný shon a stres, ukvapenost v jednání a konání, potřeštěnost a přehnaná aktivita, agresivita.

Býk v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): vhodné k plození potomků, zakládání nebo rozšiřování rodin, odhalování rodinných tajemství, prosazení si svých cílů.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): pochybování o svém vnitřním hlase – intuici, strach ze změny, „černobílé“ vidění pouze z jednoho úhlu, omezenost z pohodlnosti.

Blíženci v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): v překonávání a zbavování se svých negativních vlastností, přeměna osobnosti k lepšímu, nastoupení nového pozitivního směru nebo cesty v životě, nové začátky, nové příležitosti k růstu osobnostnímu i kariérnímu.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): utajování a zadržování informací, lživost, manipulace s druhými, očekávání vděku, nestát si za svými názory.

Rak v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): výhodné cestování, daleké cesty, dobré obchody, uplatnění obchodního talentu, vyjasnění minulostních událostí a nový pohled na ně, zbavení se pocitu viny z minulosti.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): nechtěná překvapení, odmítání nečekaných nových životních příležitostí, pohodlnost, lenost, nestabilita.

Lev v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): zlepšení fyzické kondice, uzdravení nemocí, velká kreativita a dobré nápady, inspirace zejména v umění, uplatnění znalostí v praxi.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): šíření nepravdy, negativní myšlenky, nečestnost, odsuzování a znevažování sama sebe před druhými, nevíra ve své schopnosti.

Panna v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): budování domácího zázemí, stavba domu, upevnění stávajícího vztahu, v případě nezadaných nová láska, spokojenost sám se sebou, duchovní pokrok a růst – sebepoznání.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): ovlivňování druhými, přejímání cizích názorů, které nekorespondují s vlastními, vytváření nezdravých vztahů závislosti v jakékoliv oblasti, podřizování se požadavkům druhých.

Váhy v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): překonání trápení, pochopení souvislostí s událostí, která tíží, nadhled, tajná láska a její opětování, možnost otěhotnění, založení rodiny.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): lenivost, čekání, že něco spadne „samo do klína“, otálení a tím zmeškání příležitosti něco pozitivního vykonat, nevděčnost.

Štír v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): uzdravování svého těla i své duše, možnost zbavení se chronických potíží, dobré nápady, vylepšení finanční situace a možnost splacení závazků z minulosti.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): potlačování tvořivosti své nebo druhých, potlačení nadšení v zárodku, předčasné odsouzení k neúspěchu, potlačení tvorby.

Střelec v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): úspěšná schopnost komunikace, uzavírání smluv, vyřizování písemností, opakující se činnosti, štěstí v loterii, výhodné cestování.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): skrývání své skutečné osobnosti, nepoctivost vůči sobě, zamlžování vnitřní pravdy, strach z toho, co si myslí druzí o nás.

Kozoroh v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): získání důvěry, budování kariéry – kariérní postup, příznivé pro změny v bydlení – stěhování, porozumění s potomky.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): sebeobviňování, negativní smýšlení, popírání „zákona přitažlivosti“ (co vysíláme, to přitahujeme do svého života), pesimismus.

Vodnář v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): změna práce, možnost cestování, úspěšná cesta, vyjasnění vztahů s rodiči, odpuštění, plánování změny bydlení, nové začátky v jakékoliv oblasti.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): popírání své božské podstaty, svého Jáství, popírání toho, že si tvoříte svůj osud svými činy a tím, jak svou cestu životem pojmete, uzavírání se do sebe.

Ryby v roce 2013

Pozitivní aspekty (v čem se bude dařit): nové začátky, změny, překonání dlouhodobějších potíží z minulosti, zlepšení financí, studium a rozvíjení tvořivosti, zlepšení psychosomatických potíží.
Negativní aspekty (na co si dát pozor): přehlížení andělských znamení a pomoci, pohrdání modlitbou, přílišná hrdost, neochota naslouchat své intuici, pýcha a namyšlenost, že vše víte lépe.

Neočekávejte ve svém životě negativní výsledky a důsledky, nemějte pocit, že nemáte právo na úspěch, štěstí, lásku a harmonii. Pokud se vám nelíbí to, co momentálně ve svém životě prožíváte, je načase změnit způsob myšlení a úhel pohledu: to má sílu změnit váš život. Potíže a nesnáze berte jako součást vašeho procesu učení a poznávání a snažte se poučit ze svých chyb. Tyto lekce a zkušenosti vám později zajistí úspěch. Probuďte ve svých duších vděčnost a pokoru a vpusťte slunce dovnitř, jen tak můžeme změnit svět k lepšímu, když každý z nás začne sám u sebe…

Blíží se Vánoční svátky a já vám všem přeji bohatou nadílku pod stromečkem, dary optimismu, sdílení radosti s druhými, zázraků a vědomí, že máte vše, co potřebujete a ještě více a vězte, že vaše štěstí se znásobí…

S Láskou a Úctou k vám všem milé Lidské Bytosti

Naveena
holešovská kartářka – věštkyně