Jaké budeme mít letošní léto?

(předpovědi pro slunečná znamení)

Dne 21. 6. 2015 začíná léto a za chvíli i čas prázdnin a dovolených, dny jsou delší a zlepšuje se nám nálada. Jaké energie budou ovlivňovat právě Vás? Na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, či naopak čemu jít vstříc?

Berani (od 21. 3. do 20. 4.) bude se vám otevírat téma ohledně vaší kariéry, dozvíte se něco důležitého, postoupíte nebo padnete dolů. Nevadí, oprašte si kolena a jděte dál, stále vám život tvoří nové příležitosti! Zlepšujte vztahy se svou rodinou, můžete plodit děti a také nezapomínejte na sebe, kupte si něco potěšujícího. Zamyslete se nad tím, s kým se stýkáte.

Býci (od 20. 4. do 21. 5.) opatrně při jednání s úřady, přemýšlejte o svém vzdělání – letní škola, kurz? Zlepšete vztah se sourozenci. Vydaří se výlety a cesty. V srpnu řešte svou práci a připravte se na možné změny v ní, čeká vás rozhodnutí. Budete řešit téma bydlení, rodiny i své fyzické stránky.

Blíženci (od 21. 5. do 22. 6.) v červenci vám půjde o peníze a investice, hlídejte si půjčky a majetek. Nesázejte, nevyhrajete. Pozor na úrazy. V srpnu přemýšlejte o škole, kurzu. Můžete uspořádat rodinnou sešlost. Nezapomeňte na svou prezentaci v jakékoliv oblasti – dejte o sobě světu vědět.

Raci (od 22. 6. do 23. 7.) v červenci je vhodné dohodnout nová pravidla, nové podmínky, pozor na podpisy. Osudově se vám začíná měnit život. Naplánujte si nové projekty, práci, novou cestu. Buďte akční, vyplatí se vám to! V srpnu řešte finance a majetek, zejména ten, který máte s někým. Dalším tématem je nevěra – užívejte si, ale jen pokud jste svobodní, nebo je někdo nevěrný vám? Učte se cizí jazyk, jeďte do ciziny.

Lvi (od 23. 7. do 23. 8.) věnujte se svému partnerovi a dětem. Dbejte na své zdraví, posilujte imunitu a skoncujte s případnou závislostí. Opatrujte si záda a krční páteř. Pozor na tajemství, něco se vyzradí. Mějte kolem sebe jen kvalitní lidi. Dostanete odměnu, peníze si ale hlídejte.

Panny (od 23. 8. do 23. 9.) co vaše partnerství, je v pořádku? A co vaši potomci? Nerozčilujte se zbytečně, vězte, že jablko nepadá daleko od stromu a vy jste nebyli jiní. Účastněte se společenských akcí a sami něco zorganizujte, stýkáte se s kvalitními lidmi? V srpnu očekávejte rozmach, úspěch. Věnujte se svému zdraví a psychice. Přijdou nové příležitosti, možnosti, práce. Zkontrolujte si smlouvy.

Váhy (od 23. 9. do 23. 10.) soustřeďte pozornost na to, jak bydlíte, nevyhovující podmínky změňte. Potřebujete si vytvořit pracovnu? Tak do toho. Nová práce, dobré výsledky, možnost povýšení. Nezapomínejte na svou rodinu. V srpnu vytvořte nový projekt, tipujte si správné lidi a také správné situace, netřeba lidí, kteří kážou vodu a pijí víno. Váhy neváhejte a pamatujte, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Štíři (od 23. 10. do 22. 11.) čeká vás osudové setkání, někdo vás okouzlí, že by nová láska? Pozor na úrazy a opatrně při jízdě autem. Dostanete zprávu ohledně vašich sourozenců nebo rodiny. Udržujte si vztahy v pořádku, zorganizujte párty. Přemýšlejte o vyšším vzdělání. V srpnu bude čas na povýšení, posuňte se pracovně. Máte před sebou velkou příležitost, nepřehlédněte ji!

Střelci (od 22. 11. do 22. 12.) buďte pozorní na cestách a hlídejte si svůj majetek. Obchody uzavírejte promyšleně! Poslouchejte svůj vnitřní hlas, intuici, ta napoví. Pořešte majetek, který vlastníte s někým jiným, jednejte s bankou.
Budou se vám zapalovat lýtka, můžete potkat partnera z minulosti. Máte schopnost se spojit s někým ze záhrobí. Neobávejte se zemřelých a buďte opatrní při jednání s živými.

Kozorozi (od 22. 12. do 20. 1.) stanovte si své priority. Pokud je vám sděleno, že něco nejde, není to váš problém, ale toho, kdo to říká. Máte možnost potkat nového obchodního partnera, novou práci. Podepisujte smlouvy. Zamyslete se nad partnerstvím, vyhovuje vám? Pokud ne, ukončujte a stanovte si podmínky. V srpnu řešíte platby a uvažujete, jak vydělat více peněz. Zapalují se vám lýtka, pamatujte, pokud něco rozjedete potají, praskne to na vás. Je vhodný čas na jednání s bankou, hlídejte si finance, pozor na pokuty.

Vodnáři (od 20. 1. do 19. 2.) dozvíte se osudovou zprávu a je čas rekapitulovat. Odhalí se nějaké tajemství, doufám, že vy nic netajíte? Nevěrní mají namále. Pokud máte potíže s nohami, podívejte se, zda neděláte chybný krok v životě. Opatrujte své zdraví. V srpnu pobývejte hodně v přírodě. Věnujte se rodině. Budete podepisovat nové pracovní smlouvy nebo obchody, vše uzavírejte písemně. Důležitým tématem budou peníze, pozor na podvodníky.

Ryby (od 19. 2. do 21. 3.) obdržíte zprávu týkající se vás nebo lidí kolem vás. Opatrnost při výběru přátel, raději několik kvalitních než davy nespolehlivých. Obrňte se před pomluvami. Pro nezadané je připravena láska, zadaní by měli odolat pokušení. Obraťte pozornost k potomkům, společně strávený čas je důležitý. Pečujte o své zdraví, nohy a lymfatický systém, vhodné jsou masáže, pohyb.

Během léta na nás bude působit silná měsíční energie:

2. 7. 2015 – úplněk v Kozorohu
16. 7. 2015 – novoluní v Raku
31. 7. 2015 – úplněk ve Vodnáři
14. 8. 2015 – novoluní ve Lvu
29. 8. 2015 – úplněk v Rybách

Během pohybu Měsíce kolem Země nastává změna polohy a osvětlení Měsíce – což je nazýváno fázemi Měsíce. Tyto fáze jsou novoluní, úplněk, ubývající a přibývající Měsíc.
Novoluní – fáze, kdy není Měsíc viditelný, jeho osvětlená strana je odvrácená od Země.
Úplněk – fáze, kdy je osvětlená strana Měsíce celá viditelná ze Země.

Tyto fáze mají vliv na naše nitro, na naše energie, na naše pocity, zdravotní stav a psychiku. Pokud se naučíme reagovat na poselství těchto měsíčních energií, naučíme se být ve správnou dobu na správném místě.
Pokud máte zájem o informace, na co je vhodné se soustředit, jaké energie vám fáze měsíce přináší právě v tyto dny července a srpna 2015, podívejte se na mé internetové stránky www.naveena.cz. Vždy před úplňkem a novoluním, zde budete mít kompletní výpis energií v jednotlivých fázích. Napovím vám, jaké energie vás obklopují, na čem je vhodné pracovat, abyste mohli měnit svůj život a být připraveni. Kdo je připraven, není překvapen.

Přeji vám všem čarokrásné letní bytí

Gabriela Holčáková – Naveena
holešovská kartářka